FBW Regiony 2024: Vysočina – Je burza vhodná pro rodinné firmy?

Autor LIFTIA
Datum vydání 3. duben 2024

Událost Family Business Week Vysočina se konala ve čtvrtek 16. května na malebném zámku ve Žďáru nad Sázavou ve spolupráci s Constantinem Kinským.

V pořadí již třetí setkání v rámci série FBW regiony 2024 proběhlo ve dvou moderovaných diskusích následovaných neformálním společenským programem. Právě v prvním bloku panelové diskuse jsme měli tu čest setkat se s těmi nejpovolanějšími na téma: Je burza vhodná pro rodinné firmy?

Odborné diskuse se zúčastnila Pavla Fischerová, manažerka trhu START pražské burzy, Jan Moravec, CEO FIXED.zone, Petr Kasa, CEO Pilulka a Tomáš Morava, zakladatel LIFTIA, kteří sdíleli své přímé zkušenosti a příběhy o tom, že vstup na burzu není dominantou pouze nadnárodních obrů, ale vhodným nástrojem pro nastartování rozvoje také u menších a středních rodinných firem. Diskuse byla otevřená a byli jsme rádi, že jste se zapojili i vy.

Následující panelové diskuze byl přítomen Vítězslav Schrek, hejtman kraje Vysočina, Vladimír Chládek, majitel společnosti TOKOZ, Constantin Kinský a David Krajíček, zakladatel FBW,  kteří diskutovali o tom, jak spolupráce rodinných firem s krajem může přispět k posílení regionálního rozvoje.

V LIFTIA jsme byli hrdým partnerem této akce a s potěšením podporujeme celou sérii Family Business Week, která posiluje sdílení zkušeností, inspirace a budování silné podnikatelské komunity vytvářením prostředí pro sdílení know-how a navazování nových vztahů.

Děkujeme Vám za účast a budeme se těšit na další společné inspirativní setkání.