Jsme partnerem pro vstup na burzu i další formy financování vašeho rozvoje 

Pomůžeme s rozhodnutím zda a kdy na burzu jít, provedeme vstupní analýzu a ocenění, pomůžeme vám definovat strategii a provedeme vás celým procesem. Budeme partnerem pro komunikaci s investory, burzou i pro další rozvoj vaší firmy.

Jsme spolupracujícím poradcem pro trh START Burzy Cenných Papírů Praha a.s.. Pomáháme středně velkým podnikům se všemi agendami souvisejícími se získáním kapitálu prostřednictvím burzy. 

Společně najdeme cestu, která se vyplatí

Ať už chcete koupit konkurenta či dodavatele, nebo zvažujete jiné, finančně náročné, projekty. Společně zvolíme některou z dalších forem financování, ve kterých máme bohaté zkušenosti.

Bankovní financování

Předních evropští Private Equity investoři

Dluhopisové financování

Crowdfunding (FUNDLIFT, INDIEGOGO, jiné platformy)

Jsem rád, že jsme měli možnost vzájemně spolupracovat na zajímavých projektech v rámci klíčové restrukturalizace skupiny JABLOTRON, vyhledávání a hodnocení investičních příležitostí i jejich dotahování po stránce smluvní ale též rozvojové. Rád bych vyzdvihl zejména komunikaci Vaší široké orientace a zkušeností v problematice financí, práva a firemních struktur s "normálním selským rozumem". Oceňují váš neformální přístup při jednáních a také schopnost popasovat se s mnohdy nudnou částí spojenou se zdoláváním byrokratických překážek a jiných obtíží.
Dalibor Dědek Předseda představenstva JABLOTRON GROUP

Zarezervujte si bezplatnou konzultaci financování vaší investice

Jsem připraven probrat vaši situaci.
Domluvme si 30minutovou schůzku online zdarma.

-- Tomáš Morava, CEO