Příběhy nás a našich partnerů. Nechte se inspirovat.

Diskuze LIFTIA se zástupci pražské burzy a národní rozvojové investiční

Ve čtvrtek, 13. ledna LIFTIA v prostorách libereckého podnikatelského inkubátoru Lipo.ink uspořádala streamované setkání s CEO pražské burzy Petrem Koblicem a předsedou představenstva Národní rozvojové investiční, Martinem Potůčkem. Celou akci moderoval zakladatel LIFTIA Tomáš Morava.

Přečíst článek

Jak probíhá příprava vstupu na trh START pražské burzy?

V LIFTIA si zakládáme na dlouhodobé spolupráci a vzájemné důvěře, díky které vás můžeme bezpečně provést celým procesem vstupu na pražskou burzu. Pokud se rozhodnete pro financování růstu vaší firmy prostřednictvím veřejné nabídky akcií, čeká vás obvykle čtyř až osmi měsíční proces příprav v závislosti na připravenosti vaší firmy.

Přečíst článek

7 výhod vstupu na trh START

Vykazuje váš podnik potenciál do budoucna, jeho hodnota se pohybuje ve vyšších desítkách milionů korun a je schopen dodat auditované účetnictví, ve kterém panuje pořádek? Uvažujete zároveň o získání nového kapitálu, ale stále nejste přesvědčeni o výhodách, které vaší firmě vstup na trh START Burzy cenných papírů Praha přinese?

Přečíst článek

Kdy je vhodné uvažovat o IPO?

Jste zakladatelem nebo nadšeným lídrem úspěšného podniku a přemýšlíte o tom, jak jej posunout na další úroveň? Uvažujete o využití alternativních forem financování, včetně IPO – primární veřejné nabídce akcií na kapitálovém trhu, ale nevíte, zda jste na to připraveni?

Přečíst článek

Společnost FIXED.zone zahájila primární úpis nových akcií

V září letošního roku se LIFTA stala autorizovaným poradcem a analytikem pro trh START Burzy cenných papírů Praha, na který nyní uvádí ryze českou společnost FIXED.zone a.s..

Přečíst článek

Nové články do vaší schránky

Na zadaný e-mail vás maximálně jednou měsíčně upozorníme na nový obsah.